Nadzieja na dobrą edycję Verva Street Racing 2015

Rozmiar tesktu A A A
-
Nadzieja na dobrą edycję Verva Street Racing 2015
24 października po raz szósty odbędzie się Versa Street Racing, z czego po raz trzeci na stadionie narodowym. Rok temu podczas Verva Street Racing zabrakło prawie wszystkiego co mogło spowodować, że tą największą motoryzacyjną imprezę można by było uznać za udaną. Nie można jednak mieć tutaj pretensje, ani do osób występujących w samochodach i na motorach, ani też do sprzętu ( awarie się zdarzają ). Ratunkiem nie okazała się nawet pustynna aura. Prawdziwy dobry show potrzebuje osoby, która pokieruje wszystkim, a tego nie było. W sumie mogli nie wypuszczać nikogo na pustynną płytę stadionu narodowego na tyle samo by wyszło.


Fot. Verva Street Racing

W tego rocznej edycji jednak będzie inaczej. Na stadion narodowy wracają goście z 2013 roku. Tyle, że tym razem bez Stiga i oprawy Top Gear. Clarkson, Hammond oraz May tym razem pod własną nazwą wystąpią na płycie stadionu narodowego i zapewnią pełne trybuny do ostatniego miejsca. Przedsprzedaż biletów na ten spektakl rozpocznie się już 13 maja. Ceny biletów będą rozpoczynać się od 129 zł dostępne będą także wejściówki za 159 oraz 249 zł. Dla najmłodszych - od 4 do 12 lat, widzów będzie obowiązywać zniżka 20%. Osoby poruszające się na wózkach będą miały wstęp w cenie 99zł. Pit Party nie będzie wliczona w cenę i kosztować będzie 29 zł. Dostępna będzie także specjalna wejściówka VIP GOLD za 999 zł.

Fot. Verva Street Racing

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-05-11 22:37:31
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nadzieja-na-dobra-edycje-Verva-Street-Racing-2015

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt