Renault Zoe najchętniej kupowany elektryczny samochód

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault Zoe najchętniej kupowany elektryczny samochód
Renault Zoe to najchętniej kupowany elektryczny samochód w Europie. Auto mimo niewielkich wymiarów może pochwalić się przestrzenną kabiną, w które miejsce znajdzie 5 osób. Podczas targów w Genewie, model ten wzbogacił się o kilka nowości. Na targach zaprezentowana została nowa jednostka napędowa R110, która znajdzie się w najbliższym czasie właśnie w tym modelu. Dzięki temu auto będzie jeszcze bardziej zwinne i dynamiczne. Do tego dochodzi także jeden z większych zasięgów na jednym doładowaniu – nawet do 300 km. Oprócz tego rocznik modelowy 2018 otrzyma dodatkowo obsługę Android Auto oraz nowe wersje kolorystyczne. Francuski miejski samochód to aktualnie jeden z tańszych samochodów w pełni elektrycznych aut na rynku. Mimo tego pojazd ten nadal może pochwalić się wysokiej jakości oraz bogatym wyposażeniem.


Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-10 18:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-Zoe-najchetniej-kupowany-elektryczny-samochod

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt