Peugeot Rifter nowy kombivan francuskiego producenta

Rozmiar tesktu A A A
-
Peugeot Rifter nowy kombivan francuskiego producenta
Peugeot podczas targów w Genewie zaprezentuje całkowicie nowy model w segmencie kombivanów. Auto to zastąpi wysłużonego Peugeot Partner. Peugeot to ostatni producent z grupy PSA, który zaprezentował swoją przyszłą ofertę w segmencie kombivanów. Auto to występować będzie w dwóch długościach nadwozia. To łączy się także z miejscem w aucie, krótsza przeznaczona została wyłącznie na 5 osób. Dłuższa oferuje przestrzeń dla nawet 7 osób.


Fot. Peugeot

Standardowo jak wszystkie pozostałe nowe modele francuskiej marki Peugeot tak też Peugeot Rifter wyposażony zostanie w układ i-Cockpit. Rozwiązanie to ma potęgować intensywne doznania z jazdy. Pod maską samochodu znaleźć mają się zarówno ekonomiczne jednostki do jazdy w mieście jak też mocniejsze dające więcej mocy i prędkości. Pełna specyfikacja nowego auta w ofercie Peugeot udostępniona zostanie podczas targów w Genewie.

Fot. Peugeot

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-28 20:30:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Peugeot-Rifter-nowy-kombivan-francuskiego-producenta

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt