Nadjeżdża trzecia generacja Citroen Berlingo

Rozmiar tesktu A A A
-
Nadjeżdża trzecia generacja Citroen Berlingo
Citroen Berlingo na rynku pojawił się w 1996 roku. Od tego czasu do klientów trafiło ponad 1,7 miliona egzemplarzy. Model ten od zawsze cieszył się uznaniem wśród klientów, którzy cenili przestronność oraz bezawaryjność. Na targach w Genewie poznamy już trzecią generację francuskiego kombivana Citroen Berlingo. Samochód na rynku pojawi się jeszcze w tym roku, a dokładnie w drugim kwartale. Auto w swojej nowej odsłonie oferuje jeszcze więcej przestrzeni. Do tego dochodzi jeszcze możliwość składania każdego z trzech tylnych foteli indywidualnie. Co raz jeszcze poprawia użyteczność samochodu.


Fot. Citroen

Pojazd oferowany będzie w jednej z dwóch długości nadwozia, 4.4 m ( wersja M ) oraz 4.75 m ( wersja XL ). Całkowita długość powierzchni ładunkowej wynosi nawet do 2,7m ( wersja M ) lub 3.05m ( wersji XL ), do tego w trzeciej generacji Citroen Berlingo pojemność bagażnika wzrosła o 100l. W zależności od wybranej wersji auto dysponuje pięcioma lub nawet siedmioma miejscami. Pod maską nowego Citroen Berlingo znajdą się nowe ekologiczne jednostki wysokoprężne 1.5l BlueHDi jak też benzynowe 1.2l PureTech. Dla silników tankowanych dieslem przygotowana została nawet 8 biegowa automatyczna przekładnia EAT8. Mimo bardziej transportowego charakteru samochodu nie zabrakło w nim nowych rozwiązań. Dotyczy to zarówno bezpieczeństwa, komfortu jak też multimedialności.

Fot. Citroen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-19 12:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nadjezdza-trzecia-generacja-Citroen-Berlingo

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt