Czas na ważne zmiany w modelu Skoda Superb

Rozmiar tesktu A A A
-
Czas na ważne zmiany w modelu Skoda Superb
Skoda Superb to samochód niemal idealny. Komfortowy, przestronny i do tego w niewygórowanej cenie. Teraz oferta najnowszej generacji tego samochodu ulegnie znaczącej modyfikacji. W ofercie pojawi się wiele nowych rozwiązań, głównie poprawiające bezpieczeństwo jak też dbające o jeszcze wyższy poziom komfortu. Zmiany dotyczyć będą zarówno wersji w nadwoziu sedan jak też combi. Tak też oferta Skody Superb poszerzy się o nowe fotele przednie, które wyposażone będą w tryb masażu. Skoda zadbała do tego o lepszą komunikacje w samochodzie, głos osób siedzących z przodu jest zbierany przez mikrofon i odtwarzany w głośnikach. Tak aby pasażerowie z tyłu mogli lepiej słyszeć swoich rozmówców z przodu. Skoda Superb otrzymała także bardziej wyciszoną kabinę. W ramach nowego wyposażenia dochodzą jeszcze systemy multimedialne o zwiększonej przekątnej. Podstawowy ekran rośnie z 5 do 6,5 cala. Zaś większy z 8 do 9,2 cala. Do tego dochodzi jeszcze rozwiązanie SmartLink+, które raz jeszcze lepiej łączy funkcjonalność telefonu z systemem pokładowym samochodu. Nowy system parkowania nie tylko jeszcze lepiej ostrzega przed zarysowaniem, ale w razie potrzeby nawet wyhamuje. Gdyby coś się wydarzyło w samochodzie, a kierowca nie byłby w stanie wezwać pogotowie, na przykład w przypadku wypadku. Samochód sam zadzwoni po odpowiednie służby.


Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-30 06:17:27
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Czas-na-wazne-zmiany-w-modelu-Skoda-Superb

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt