Najbardziej uniwersalny miejski samochód

Rozmiar tesktu A A A
-
Najbardziej uniwersalny miejski samochód
Golf to historia sukcesu. Każda generacja modelu zamienił się dla niemieckiego producenta z Wolfsburga w żyłę złota. Najnowsza generacja tego samochodu, to także najbardziej uniwersalna. Znajdziemy w niej nie tylko tradycyjnego hatchback oraz kombi, ale także Van, kabriolet, sportowy jak też elektryczny. Podczas targów w Paryżu zaprezentowana została kolejna wersja nadwozia tego bestsellera.


Fot. Volkswagen

Nowy Volkswagen Golf Alltrack to pierwszy w swoim rodzaju samochód w ofercie sprzedażowej. Łączy on pakowność kombi, dzięki silnym jednostką napędowym moc małego sportowca, a wyższe podwieszenie oraz progi ochronne pozwalają mu na jazdę po trudniejszym terenie bez obawy na zarysowania lub uszkodzenia. Nowy Golf będzie już w wersji podstawowej wyposażony w napęd na 4 koła.

Fot. Volkswagen

Pod maską samochodu dostępna będzie jedna z 4 specjalnie wyselekcjonowanych jednostek. W skład wchodzi jeden silnik napędzany benzyną oraz 3 jednostki wysokoprężne. Pierwsza z wymienionych jednostek to 1.8 silnik o mocy 180KM. Moment obrotowy wynosi w nim 280Nm. Silnik współpracuje wraz z 6 biegową automatyczną skrzynią, która pozwala rozpędzić się samochodu do 100km/h w zaledwie 7.8 sekund. Jednostki wysokoprężne dostępne w nowym Golfie Alltrack to 1.6l 110KM z 250Nm, 2.0 150KM z 340Nm oraz 2.0 184KM z 350Nm.

Fot. Volkswagen

Wnętrze nowego Golfa Alltrack wyróżnia się od swoich innych wersji kilkoma detalami. Samochód posiada unikatową tapicerkę, która dodatkowo wskazuje na wersje pojazdu dzięki naszyciu nazwy. Kolejna rzecz, która wyróżnia Alltracka od innych Golfów to użycie chromowanych elementów na przyciskach, zaślepkach itp. Na rynku nowy Golf Alltrack pojawi się idealnie na wiosnę.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-10-07 20:24:45
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najbardziej-uniwersalny-miejski-samochod

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt