Fiat partnerem Wielkiego Warszawskiego Weekendu Rowerowego

Rozmiar tesktu A A A
-
Fiat partnerem Wielkiego Warszawskiego Weekendu Rowerowego
Fiat od lat wspiera lokalne wydarzenia mające na celu promocję zdrowego stylu życia. Ostatnią okazję włoski producent samochodów miał podczas Wielkiego Warszawskiego Weekendu Rowerowego, który odbył się w dniach 15-16 czerwca na Warszawskim Wilanowie. W specjalnym przygotowanym miasteczku rowerowym można było zobaczyć pełną gamę samochodów z rodziny Fiat 500 oraz bestsellery Fiat Tipo. W sobotę właściciele popularnych górali mogli zmagać się w Maratonie Rowerowym Lang Team przeznaczony dla wszystkich niezależnie od umiejętności. Dystanse do pokonania sięgały od 10 kilometrów, aż po trasę liczącą 69 kilometrów. W niedzielę odbył się wyścig dla amatorów Fiat Lang Team Race. Dostępne były dwie trasy, krótsza licząca 53 kilometry, oraz dłuższa 70,5 kilometra. Na dystansie krótszym najlepszy okazał się Przemysław Zieliński, który potrzebował na pokonanie trasy 1:19:10. Dłuższy dystans wygrał Maciej Sikora, na jego pokonanie potrzebował 1:36:57. Wśród Pań najlepszą na krótkim dystansie okazałą się Magdalena Kizerwetter-Świda z czasem 1:26:46, na długim dystansie wygrała Agata Kąkiel z czasem 1:53:56. Wielki Warszawski Weekend Rowerowy był także końcowym etapem akcji Rowerowy Maj, w którym udział wzięło przeszło 221 szkół stołecznych i przedszkoli.


Fot. Fiat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-23 18:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Fiat-partnerem-Wielkiego-Warszawskiego-Weekendu-Rowerowego

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt