Nowe Audi RS4 Avant powraca ze zwiększoną mocą

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowe Audi RS4 Avant powraca ze zwiększoną mocą
Oferta kompaktowego modelu Audi A4 w wersji Avant powraca z nową odsłoną RS. W samochodzie zaszło wiele zmian stylistycznych i technologicznych, jednak najbardziej odczuwalna to nowa sportowa jednostka TFSI o pojemności 2.9l. Mimo nieco mniejszej pojemności nowej V6, moc silnika urosła do pokaźnych 450 KM. Maksymalny moment dzięki temu także poszedł w górę i wynosi teraz 600 Nm ( + 170 Nm ). Do tego dochodzi jeszcze zoptymalizowane pod względem właściwości aerodynamicznych nadwozie w tym o 7 milimetrów obniżone zawieszenie jak też automatyczna sportowa przekładnia. Moc jednostki przekazywana jest na wszystkie cztery koła dzięki rozwiązaniu quattro. Sumując wszystko, wychodzi nam przyspieszenie w granicy 4,1 sekundy do 100 km/h. Samochód bez większych problemów pojechał by zdecydowanie szybciej, jednak ze względu bezpieczeństwa prędkość ograniczona została elektronicznie do 280 km/h. Samochód wyposażony jest seryjnie w 19 calowe felgi, jednak za dopłatą można je wymienić na 20 calowe. W specjalnym pakiecie znajduje się także charakterystyczny perłowy niebieski lakier nadwozia.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-09-26 13:51:09
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowe-Audi-RS4-Avant-powraca-ze-zwiekszona-moca

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt