Ofensywa Saaba trwa

Rozmiar tesktu A A A
-
Ofensywa Saaba trwa
Po zeszłorocznej premierze nowego sedana 9-5, oraz crossovera 9-4X, nadszedł czas na nowe kombi. Premiera Saaba 9-5 SportCombi będzie miała miejsce na zbliżających się światowych targach w Genewie. Model zyskał na wszechstronności, nie ujmując wspaniałych właściwości jezdnych, znanych z wersji sedan.


Nowy 9-5 kombi korzysta w pełni z designu wersji sedan, z tą różnicą, że mamy tu dłuższy, przeszklony dach, podobnie, jak miało to miejsce w poprzednich wersjach. Dzięki temu niedużemu zabiegowi, zarówno powierzchnia bagażowa, jak i cała uniwersalność samochodu, bardzo wzrastają. A to sprawia, że przewiezienie dużych przedmiotów nie stanowi żadnej przeszkody. 9-5 SportCombi został ponadto wyposażony w dodatkowe schowki w części bagażowej, idealne na mniejsze, jak i większe przedmioty.

Pod maską znajdziemy te same silniki, co w wersji Sedan. Żadnej rewolucji w tej kwestii Saab nie przygotował... ale czy musiał?

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2011-01-21 11:38:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Ofensywa_Saaba_trwa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt