Duży sukces sprzedażowy nowego Citroen C3 Aircross

Rozmiar tesktu A A A
-
Duży sukces sprzedażowy nowego Citroen C3 Aircross
Najnowszy SUV francuskiego producenta Citroena, Citroen C3 Aircross może pochwalić się bardzo dobrym przyjęciem przez rynek. Mimo, że samochód jak na razie nie jest jeszcze dostępny w salonach. Na ten model zdecydowało się już ponad 9 000 nabywców z Europy, z czego 6 000 w samej Francji. Zamawiać najnowszego SUVa można już od 1 października. W salonach francuskiej marki, samochód podziwiać będzie można w połowie listopada. Ponad połowa zamawiających nowy model Citroena klientów zdecydowała się na najwyższą wersję wyposażeniową Shine. Także ponad połowa zamawiających zdecydowała się na jeden z 4 opcjonalnych tonacji wnętrza. Jedna piąta klientów wybrała opcję dwutonowego lakieru dachu, a 15% zdecydowała się na pakiet kolorystyczny.


Fot. Citroen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-17 12:57:30
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Duzy-sukces-sprzedazowy-nowego-Citroen-C3-Aircross

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt