Garmin zaprezentował nową linię kamer pokładowych

Rozmiar tesktu A A A
-
Garmin zaprezentował nową linię kamer pokładowych
Amerykański producent sprzętu Garmin, zaprezentował nową linię kamer pokładowych Dash Cam Mini, Dash Cam 46, Dash Cam 56 oraz Dash Cam 66W. Urządzenia cechuje bardzo mały rozmiar, przez co nie zajmują dużo miejsca na przedniej szybie. Pierwsza z nich Dash Cam Mini nie posiada wbudowanego ekranu oraz baterii, przez co udało się zredukować jej wymiary do minimum. W pozostałych urządzeniach znajduje się zajmujący niemal całą powierzchnię 2 calowy ekran ( około 5 cm ) o rozdzielczości 320x240. Dwie pierwsze wersje urządzeń z nowej linii Dash Cam Mini oraz Dash Cam 46 posiadają kamerę w rozdzielczość 1080P wraz z kątem nagrywania 140 stopni. Trzecia z kamer Dash Cam 56 posiada ten sam kąt nagrywania jednak ze zdecydowanie lepszą rozdzielczością 1440P. Kamera w topowym modelu z nowej rodziny Dash Cam 66W wyposażony jest nie tylko w rozdzielczość 1440P, ale posiada także kąt nagrywania 180 stopni. Wszystkie urządzenia standardowo wyposażone są w moduł Bluetooth oraz mogą zostać podłączone do sieci poprzez Wifi. Tak aby można było szybko i wygodnie zgrać nagrany materiał. Za wyjątkiem urządzenia Dash Cam Mini, kamery z nowej linii posiadają baterię, która pozwala na nagrywanie do 30 minut. Bez potrzeby podłączania urządzenia do ładowarki. Za wyjątkiem pierwszego urządzenia nowa rodzina kamer wyposażona została także w kilka dodatkowych funkcji wspierających kierowcę, takie jak ostrzeżenie przed kolizją jak też ostrzeżenie o opuszczeniu toru jazdy. Wszystkie modele mogą nagrywać obraz nawet w przypadku gdy samochód jest zaparkowany, Wystarczy ruch przed kamerą aby urządzenia zaczęło nagrywać obraz – potrzebna jest jednak specjalna ładowarka. Dodatkowo można sparować ze sobą nawet do 4 urządzeń równocześnie, co pozwoli uwiecznić delikwenta, który na przykład zarysuje samochód przechodząc obok auta lub wykonał nieumiejętnie manewr swoim samochodem.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-23 12:20:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/Garmin-zaprezentowal-nowa-linie-kamer-pokladowych

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt