Nowy Peugeot 301 z myślą o Polsce?

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Peugeot 301 z myślą o Polsce?
Nowy Peugeot 301 stworzony został specjalnie dla rynków, gdzie jakość dróg odbiega od tego, co przyjmuje się za standard w Europie. Ponadto samochód może pochwalić się sporą ilością miejsca wewnątrz.


Od samego początku, gdy plany samochodu były jeszcze w powijakach, inżynierowie Peugeota przechodzili wymagające misje drogowe. Takie, które mieliby pokonywać przyszli posiadacze 301. Testowane były jezdnie słabej jakości, w ciepłym klimacie, zimnym oraz wilgotnym. Wszystkie możliwe nawierzchnie i symulacje klimatyczne zostały sprawdzone i przeanalizowane. Pokonano w sumie kilkanaście tysięcy kilometrów na kilku kontynentach.
Wszystko po to, aby inżynierowie mogli zaprojektować samochód, który przystosowany będzie do maksymalnej liczby różnorodnych kombinacji klimatu i stanu nawierzchni.

Dzięki temu poświęceniu, nowy Peugeot 301 ma nadwozie przystosowane do jazdy po słabo utwardzony drogach, bez utraty komfortu podróży. Ponadto aby uzyskać większą stabilność, w konstrukcji zastosowano więcej mocowań śrubowych, a dla zabezpieczenia przed dostawaniem się piachu, kurzu i wilgoci, zastosowano podwójne uszczelki. Jeśli chodzi o klimat, w modelu znajdziemy klimatyzację o zwiększonej wydajności działania, która poradzi sobie nawet w najcieplejszych krajach. Z drugiej strony jeśli wybierzemy się bliżej biegunów, przyda nam się szyba podgrzewana od dołu - nawet sroga zima nie stanowi problemu.

Szczypta danych technicznych modelu:
Długość: 4,44m
Rozstaw osi: 2,65m
Pojemność bagażnika: 506l
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-07-20 15:12:44
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Peugeot-301-z-mysla-o-Polsce-

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

© 2010 - 2018 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochďód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatnoďż˝ci|Kontakt
aaaa