Ostatni z liczących się Vanów pod remont

Rozmiar tesktu A A A
-
Ostatni z liczących się Vanów pod remont
Opel Zafira doczeka się nowego wcielenia. Jako ostatni ze znaczących producentów vanów, Amerykański producent w Niemieckiej siedzibie postanowił, że przydało by się trochę nowości. Wszystko po to, aby dogonić konkurencję, która ostatnio odświeżyła swoje duże rodzinne auta. Nowa Zafira co prawda wciąż jest tylko szkicem, ale marka Opel zapewnia, że to, co zobaczymy w Genewie za kilka dni, spotkamy także za rok-dwa na ulicach.


Przewodnim pomysłem podczas projektowania tego pojazdu była wygoda i ekskluzywność wnętrza. Zgodnie z tymi wytycznymi projektanci Opla postarali się wywiązać ze swojego zadania jak najlepiej. Wygoda w przypadku Zafiry oznacza dużą przestrzeń nie tylko dla kierowcy, ale także dla osób siedzących w tylnym rzędzie. Dzięki dobremu zagospodarowaniu miejsca. samochód stał się 7 - osobowym vanem, w którym jednak wciąż jest miejsce na bagaż. Komfort w samochodzie podniesiono także dzięki innowacyjnemu dachowi panoramicznemu, oraz nowej strukturze samej szyby, która składa się teraz z dwóch warstw. W drugiej z nich zamontowano światełka LED, dzięki którym można wewnątrz samochodu stworzyć dobre Ambiente, co poprawia samopoczucie wszystkich podróżujących osób.

Kolejnym atrybutem samochodu jest prosty i przejrzysty kokpit. Wszelkie niezbędne funkcje sterowania autem są teraz dostępne poprzez duży, dotykowy ekran. Pod nim znajduje się spory schowek, gdzie z powodzeniem zmieści się nawet iPad. W tylnej części przednich siedzeń znajdują się duże ekrany dotykowe, które pozwalają między innymi na swobodne korzystanie z internetu.

Z zewnątrz samochód przypomina większą i bardziej usportowioną Merive, jednak przód zaciągnięto z Ampery. Silnik w wersji koncepcyjnej to 1.4l z systemem Start / Stop.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2011-02-28 03:12:34
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Ostatni_z_liczacych_sie_Vanow_pod_remont

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt