Seat przygotowuje swój debiut w segmencie SUV

Rozmiar tesktu A A A
-
Seat przygotowuje swój debiut w segmencie SUV
Podczas już zakończonych targów w Genewie Hiszpański producent Seat zaprezentował koncepcyjny model SUV o nazwie 20V20. Samochód rzecz jasna w takiej formie nie trafi na rynek, wiele nawet na to wskazuje że będzie on mniejszy niż zaprezentowany samochód. Przed produkcyjną wersje zobaczymy zapewne już podczas targów w Frankfurcie, tak aby za rok poznać pierwszego prawdziwego SUV z Hiszpańskim temperamentem.


Fot. Seat

Model 20V20 to idealna interpretacja samochodu, który należny do rodziny SUV. Kryje w sobie muskularną budową, reprezentacyjną posturę, trochę sportowego szaleństwa oraz swój indywidualny charakter. Stylistyczna precyzja wyszła Hiszpanom, naprawdę trudno znaleźć szczegół do którego można było się przyczepić.

Fot. Seat

Wnętrze minimalistyczne, cała uwaga skupia się wyłącznie na centralnej konsoli i desce rozdzielczej. Ekran rozciąga w tym modelu od drzwi kierowcy aż poza środkową konsolę. Całość nazywa się wirtualnym kokpitem, zaś dotychczas mało wykorzystane miejsce od strony drzwi służy jako miejsce na wyświetlanie nawigacji. Jak przystało na Hiszpana podświetlenie samochodu musiało być w kolorze czerwonym .

Fot. Seat

Nie wypada nowym samochodom mieć brak napędu z technologią Plug In Hybrid. Tak też koncepcyjny Seat musiał zostać w to rozwiązanie uzbrojony. Wraz z tradycyjnym silnikiem spalinowym moc całkowita Seata 20V20 osiąga pokaźne 300 koni mechanicznych. Jak też przypadło na SUVa nie mogło zabraknąć zaawansowanego systemu napędzania pojazdu na wszystkie cztery koła. Dla lepszego komfortu i bardziej płynnej jazdy koncepcyjny Hiszpan został wyposażony w skrzynię DSG.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-03-16 23:30:57
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Seat-przygotowuje-swoj-debiut-w-segmencie-SUV

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt