Trochę inny miejski samochód koncepcyjny Toyota i-TRIL

Rozmiar tesktu A A A
-
Trochę inny miejski samochód koncepcyjny Toyota i-TRIL
Japoński producent samochodów Toyota na targi w Genewie przywiozła trochę inny pojazd z przeznaczeniem do małych i średnich miast. Auto nosi oznaczenie i-TRIL i jest pojazdem przeznaczonym w którym zmieścić mają się nawet trzy osoby. Toyota wyposażono w elektryczny napęd. Do pełna naładowany akumulator pozwala na przejechanie nawet do 200 km. Zaprezentowany samochód ma stanowić alternatywę dla samochodów z segmentu A i B. Do tego rzecz jasna dochodzi bardzo futurystyczny wygląd. Toyota i-TRIL zamiast kierownicy, wyposażony został w kontroler. Z przodu kierowca siedzi sam, z tyłu zaś umieszczone zostały dwa siedzenia. Dzięki otwieranym drzwi do góry wsiadanie i wysiadanie jest proste i komfortowe. Dla kierowcy stworzono dodatkowe ułatwienie, jego fotel obraca się w końce 20 stopni. Koncepcyjny model Toyota i-TRIL mierzy 2.83m długości, co ułatwia mu na poruszanie się w ciasnych miejskich uliczkach. Zaprezentowany model raczej na naszym rynku nie przyjął by się, jednak na zachodzi trafiło by już na rynek, który jest w rękach kilku kluczowych lokalnych marek.


Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-12 21:55:07
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Troche-inny-miejski-samochod-koncepcyjny-Toyoty-i-TRIL

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt