Kompaktowe i sportowe - nowe BMW M2 Coupe

Rozmiar tesktu A A A
-
Kompaktowe i sportowe - nowe BMW M2 Coupe
Następca cenionego sportowego Coupe M1 nazywa się M2. Samochód minimalnie zwiększył swoje proporcje, otrzymał nowe bardziej sportowe nadwozie oraz zmodernizowaną jednostkę. Dzięki temu nowe BMW M2 nie tylko wygląda dużo lepiej od swojego poprzednika. Charakteryzujące się bardziej zaokrąglana linią. Dodatkowo nowe osiągi, pozostawiają poprzednika daleko w tyle.


Fot. BMW

Nowe BMW M2 to aktualnie najbardziej dynamiczny kompaktowy samochód w ofercie niemieckiego producenta. Dzięki swojego nadwozia Coupe pojazd otrzymuje dodatkowe punkty w zakresie sportowego wyglądu. Samochód wyposażony został w nową podwójnie doładowaną benzynową jednostkę. Jej moc to 370 KM, a maksymalny moment obrotowy wynosi 465 Nm. Parametry te pozwalają nowemu BMW M2 osiągnąć pierwsze 100 km/h w
zaledwie 4.3 sekundy. Prędkość została ograniczona elektronicznie do 250 km/h. Dodatkowe atrybuty w zakresie właściwości jezdnych samochód czerpie z większych braci M3/M4.

Fot. BMW

Jednak nie tylko sportowe osiągi liczą się w dzisiejszych samochodach. Jest także dziedzina multimedialności oraz interaktywności. Także tutaj BMW zadbał o to aby samochód niczym nie różnił się od innych pojazdów w swojej ofercie. BMW M2 będzie dostępne także z wyposażeniem BMW ConnectedDrive pozwalające na proste połączenie się z internetem oraz korzystanie ze wszystkich jego dobroci. W tym także portali społecznościowych. Dodatkowo system multimedialny będzie tak dostosowany aby móc, także współpracować ze sportowymi zapotrzebowaniami kierowcy.

Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-10-19 23:56:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kompaktowe-i-sportowe-nowe-BMW-M2-Coupe

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt