Piekielnie szybkie Audi TT, wersja clubsport turbo

Rozmiar tesktu A A A
-
Piekielnie szybkie Audi TT, wersja clubsport turbo
Audi TT to aktualnie najbardziej promowany model rynkowy niemieckiego producenta, ustępuję mu nawet nowy wprowadzony Audi Q7. Najnowsza odsłona TT Clubsport Turbo zaprezentowana zostanie podczas zlotu fanów grupy Volkswagen nad jeziorem Wörthersee w Niemczech. Zlot odbędzie się już 13 maja i potrwa do 16.


Fot. Audi

Nowa jak na razie studyjna wersja modelu Audi TT Clubsport Turbo będzie wyposażony w 2.5 litrowy silnik. Nowoczesna turbodoładowana jednostka z rodziny TFSI dodatkowo otrzymał wsparcie przez dwie elektryczne sprężarki. Dzięki temu silnik osiąga moc 600 koni mechanicznych oraz 650 Nm. Przyspieszenie z 0 do 100 km/h wynosi zaledwie 3.6 sekund, a maksymalna prędkość jaką samochód może osiągnąć to 310 km/h.

Fot. Audi

Wobec tradycyjnego Audi TT, nadwozie wersji Clubsport turbo stała się szersza o 14 centymetrów. Dzięki temu samochód może pochwalić się lepszymi właściwościami jezdnymi, które tak bardzo potrzebne są podczas szybkiej jazdy na torze wyścigowym. Nie mogło także zabraknąć nowych technologi, które wizualnie uatrakcyjniają całą bryłe takich jak oświetlenie Matrix LED.

Fot. Audi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-05-12 22:12:42
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Piekielne-szybkie-Audi-TT--wersja-clubsport-turbo

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt