Hamilton zmniejsza przewagę Vettel po wygranej w Belgii

Rozmiar tesktu A A A
-
Hamilton zmniejsza przewagę Vettel po wygranej w Belgii
Już dawno nie mieliśmy do czynienia z tak ciekawym sezonem w serii F1. Po zmianach technologicznych w bolidach w tym sezonie walkę po raz pierwszy od wielu lat toczą pomiędzy sobą dwie ekipy, Ferrari oraz Mercedes. Jak na razie lepszym okazuje się włoska marka sportowych samochodów, jednak kierowca numer jeden Mercedesa Hamilton nie pozwala czuć się Vettelowi bezpiecznie na swoim miejscu. Po wyścigu w Belgii, którą wygrał kierowca z Wielkiej Brytanii przewaga zmalała do 7 punktów. Także w rywalizacji konstruktorów liczą się te dwie marki tutaj jednak przewagę ma Mercedes i prowadzi nad Ferrari 42 punktami, głównie z powodu lepszej dyspozycji drugiego kierowcy Mercedesa Valterri Bottas nad Kimi Raikkonen. Trzecie miejsce podczas wyścigu GP Belgii zajął Daniel Riccardo.


Fot. F1

Przypisywany jako do zmiany w następnym sezonie przez Roberta Kubicę Jolyon Palmer, znów nie był w stanie przebić się do czołówki i zdobyć przynajmniej jeden punkt. Do mety podczas GP w Belgii nie dojechało czterech kierowców. Kolejny wyścig odbędzie się już za zaledwie 7 dni. Tym razem kierowcy F1 rywalizować będą we Włoszek na słynnym torze wyścigowym Monza. Będzie to kolejny wyścig z serii czy uda się utrzymać Vettelowi prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Czy też straci je na rzecz Hamiltona.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-08-27 23:35:13
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Hamilton-zmniejsza-przewage-Vettel-po-wygranej-w-Belgii

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt