Ford EcoSport zawita w końcu także na Polski rynek

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford EcoSport zawita w końcu także na Polski rynek
Ford EcoSport zawita do oferty w polskich salonach amerykańskiego producenta Ford. Aktualnie zaprezentowana została najnowsza odsłona samochodu, która wzbogacona została o kilka kluczowych nowości w pojeździe. Do tego samochód ten jest pierwszym modelem osobowym, który otrzyma najnowszy silnik wysokoprężny z rodziny EcoBlue. Ford EcoSport dołączy także cieszącej się popularnością rodziny modeli ST-Line, w których znaleźć można takie auta jak Edge, Fiesta, Focus, Kuga, Mondeo czy też S-Max. Najnowsza odsłona małego amerykańskiego SUV trafić ma do sprzedaży jeszcze w tym roku.


Fot. Ford

Stylistycznie samochód zmienił się diametralnie, zapożyczając dojrzalsze i bardziej agresywne stylistycznie elementy z największego brata Ford Edge. Mimo tego auto pozostało wierne swoim pierwotnym założeniom i dzięki temu wyróżnia się. Ford EcoSport oferowany będzie w sumie w 12 wersjach kolorystycznych. Gdyby tego było mało klienci mogą zdecydować się na kontrastowe pomalowanie dachu. Nowe nadwozie podkreślać do tego będą nawet 18 calowe felgi.

Fot. Ford

Ford EcoSport wprowadzony został na wybrane rynki w Europie w 2014 roku. Samochód w bardzo szybkim tempie zdobył sobie sympatie kierowców. Na Auto w przeciągu trzech lat zdecydowało się ponad 140 tyś osób. Wzrost sprzedaży w ostatnim roku wyniosła 40%. Mimo tych bardzo pozytywnych liczb samochód nie znalazł się w sprzedaży na Polskim rynku, do teraz. Ford EcoSport oferowany będzie zarówno z silnikami benzynowymi EcoBoost ( dostępne moce 100 KM, 125 KM oraz 140 KM ) jak też wysokoprężnymi z rodziny TDCI oraz najnowszej EcoBlue ( od połowy 2018 roku).

Fot. Ford

Najnowsza odsłona amerykańskiego małego SUVa będzie ponadto wyposażona w najnowszy system multimedialny SYNC3. Dzięki temu kierowca będzie mógł komunikować się głosowo w jeżyku polskim. Na tym nie koniec innowacyjności, samochód dostępny będzie z 8 calowym dotykowym ekranem, podgrzewaną kierownicą jak też systemy aktywnego bezpieczeństwa, który idealnie zastosowanie znajdą w miejskiej dżungli. Za odpowiednie nagłośnienie odpowiedzialny będzie system audio B&O Play, składający się z 9 głośników w tym z subwooferem.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-09-06 01:32:52
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-EcoSport-zawita-w-koncu-takze-na-Polski-rynek

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt