Kwartet Opla na Targach IAA 2011

Rozmiar tesktu A A A
-
Kwartet Opla na Targach IAA 2011
Podczas 64 Targów we Frankfurcie, Opel zaprezentuje szerokiej publiczności aż 4 nowe modele, które trafią już niebawem do europejskich dilerów. Poznamy między innymi finalne wersje Astry GTC, Zafiry Tourer, Combo i Ampery. Ponadto przedstawionych zostanie siedem nowych modeli wyposażonych w silniki ecoFlex.


Nowe dzieci Opla

Już podstawowa Astra ma dość sportowe zacięcie, jednak jej wersja GTC wyznacza całkowicie nowe standardy. Dzięki swojemu nowemu, zaawansowanemu technicznie zawieszeniu Hiperstrut, wprowadza nową definicję precyzyjnego sterowania na każdej drodze. Kompaktowe Coupe na starcie sprzedaży dostępne będzie z silnikami o mocy od 120 KM do 180 KM, zarówno w benzynie, jak i w dieslu.

Drugim modelem jest Nowe Combo - wielozadaniowy pojazd pożyteczny zarówno dla firmy, wypoczynku jak i w domu. Kompaktowy Van dostępny będzie z czterema silnikami wysokoprężnymi, jednym benzynowym i jednym na gaz.

Nowa Zafira Tourer to największa wśród premier Opla i równocześnie najbardziej prestiżowa. Rodzinny Van ustanawia nowe standardy w tym segmencie, dzięki swojemu unikalnemu wystrojowi wnętrza i zaawansowanemu systemowi układu siedzeń Flex7.

Samochód na prąd dla dużych chłopców

Kiedyś tylko zdalnie sterowane samochody były na baterie, dziś jednak coraz częściej można usiąść za kierownicą jednego z nich, w wersji 1:1. Dobrym przykładem jest Opel Ampera, który niedługo po Targach będzie dostarczony do pierwszych klientów, którzy już od sierpnia mogli sobie ten model zamówić. Samochód nie jest jednak wyposażony wyłącznie w silnik elektryczny. W razie czego, gdyby po drodze zabrakło wtyczki, pojazd zwyczajnie przełączy się na spalanie tradycyjne i bez komplikacji będzie można kontynuować podróż.

Doposażenie w nowe silniki

Zmianą tą objętych zostanie aż 5 starszych modeli, w których już wkrótce ujrzymy silniki z logo ecoFlex, zapewniające bardziej ekologiczną i ekonomiczną eksploatację. Nowe silniki dostępne będą w wersjach:

Agila 1,0,
Meriva 1,3 CDTI,
Astra 1,7 CDTI,
Insignia 1,4 Turbo,
Insignia 2,0 CDTI,

jak i nowych modelach Opala Astry GTC oraz Zafiry Tourer.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2011-08-29 01:50:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Kwartet_Opla_na_Targach_IAA_2011

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt