Pierwsza rywalizacja na torze miejskim w nowym sezonie F1

Rozmiar tesktu A A A
-
Pierwsza rywalizacja na torze miejskim w nowym sezonie F1
Już w ten weekend czekać będzie nas kolejny weekend wyścigowy w serii F1. Tym razem 20 kierowców rywalizować będzie na torze miejskim w Baku. Rywalizacja znana jako GP Europy – nie ważne że Azerbejdżan geograficznie nie należy do Europy. Tory uliczne mają to do siebie, że możemy być świadkami wielu wydarzeń. Takich gdzie rywalizacja kończy się rozbiciem bolidu – rok temu 7 kierowców przedwcześnie zakończyło wyścig. To może być wielka szansa dla Williams. Podczas ostatniej rywalizację, specyfikę toru wykorzystał Lance Stroll. Zajął on wysokie 8 miejsce, dzięki czemu zdobył w Baku aż 4 punkty – na 7 zebranych w całym sezonie całego zespołu. Bolidy Williams nie zachwycają prędkością jednak na wszystkie trzy wyścig w tym sezonie, żaden jeszcze nie odpadł co w na tym torze może być warte punkty.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-04-25 23:50:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Pierwsza-rywalizacja-na-torze-miejskim-w-nowym-sezonie-F1

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt