Koreański ukłon w stronę elektryzacji motoryzacji

Rozmiar tesktu A A A
-
Koreański ukłon w stronę elektryzacji motoryzacji
Aktualny rok może być dla koreańskiego producenta bardzo dobry. Nie tylko powstała nowa marka premium Genesis. Pozwalająca Hyundai powalczyć z niemiecką konkurencją na ich podwórku. Dodatkowo w ofercie pojawi się model IONIQ. Pierwszy samochód w ofercie z pełnym elektrycznym napędem. Model ten nie będzie jednak wyłącznie elektrycznym samochodem. Pojazd dostępny będzie także z napędem hybrydowym oraz typu plug in hybrid. Dzięki temu będzie to pierwszy samochód na świecie, który dostępny z jednym z trzech ekologicznych napędów. Premiera pojazdu odbędzie się już w marcu, podczas międzynarodowych targów w Genewie.


Fot. Hyundai

Nowoczesny design, podkreślający dynamikę oraz ekologiczne podejście do tworzenia czystych dla środowiska samochodów. Zapakowane zostało w nadwoziu typu Coupe. Każdy najmniejszy detal przyczyniający się do niższego poziomu oporu powietrze lub podkreślający sportową stylistykę pierwszego elektrycznego samochodu marki Hyundai. IONIQ ma trafić już w tym roku do sprzedaży. Jest to także drugi samochód w ofercie Hyundai, który może pochwalić się ekologicznym podejściem do przyszłości motoryzacji. Pierwszym modelem jest samochód ix35 w wersji FuelCell, napędzany wodorem.

Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-01-07 20:31:58
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Koreanska-uklon-w-strone-elektryzacji-motoryzacji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt