Nowa wersja Mercedes V klasy na targach w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa wersja Mercedes V klasy na targach w Genewie
V klasa Mercedesa otrzymuje nową bardziej ekskluzywną edycję, Exclusive. Premiera samochodu odbędzie się podczas na targach w Genewie, które rozpoczną się 1 marca. Mercedes wraz z nową wersją jeszcze raz podnosi ekskluzywność tego Vana średniej klasy. Niemiecki producent segmentu premium zastosował wiele nowych rozwiązań, elementów wyposażenia oraz lepszej jakości systemów aby zapewnić wyższy komfort. Mercedes V klasa dostępna będzie także w połączeniu z rozwiązaniami oferowanymi przez przydomową firmę tuningową AMG.


[id_zdjecie2]Stylistycznie samochód wyróżniać będzie się poprzez aluminiowe wstawki jak też wykonane z chromu wloty. Dodatkowo V-Klasa w nowej wersji będzie posiadała zmodyfikowane 19” felgi. Całość będzie podkreślać emblemat z nazwą EXCLUSIVE. Wewnątrz nowa wersja Mercedesa będzie zachwycać dużym otwieranym panoramicznym dachem, którego długość wynosi 1.9m. Wyższy komfort Mercedes zapewnia pasażerom dzięki nowym obszyciom skórzanym siedzeń. Dotyczy to zarówno kierowcy, pasażera z boku jak też z tyłu. Za lepszy dźwięk będzie odpowiadał system audio Burmester® Surround-Soundsystem.

[id_zdjecie3]W samochodzie znajdzie się także 5 litrowa lodówka oraz liczne miejsca na przechowywanie rzeczy potrzebne w podróży. Coraz bardziej popularne instalowanie gniazdka 230V znajdzie się także w tym modelu Mercedesa. Nie zabraknie także tego tradycyjnego 12V. Wszystko to czyni z tego samochodu idealny pojazd na długie podróże.

[id_zdjecie4]
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-02-13 17:25:02
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-wersja-Mercedes-V-klasy-na-targach-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt