Widok w przyszłość Subaru - Viviz 2 Concept

Rozmiar tesktu A A A
-
Widok w przyszłość Subaru - Viviz 2 Concept
Kolejna odsłona wizji przyszłości japońskiego producenta pojawiła się podczas targów w Genewie. Viviz 2 Concept, to tak jak jego poprzednik, średnich wymiarów Crossover. Zaprezentowany samochód ma pokazać, w jakim kierunku będzie szedł design Subaru. Tak też, można się spodziewać, że nowe modele będą nawiązywały do zaprezentowanego Viviz'a 2 Concept.


Fot. mój-samochód.pl

Viviz 2 Concept powstał z myślą o rodzinnym podmiejskim samochódzie, tę cechą starano się także odzwierciedlić wystrojem pojazdu. Nadwozie prezentuje się nadmiernie futurystycznie. Dużym plusem modelu są jego drzwi, które otwierają się, jak to przystało raczej w sportowych samochodach do góry. Mimo całej otoczki przyszłościowej, Viviz 2 Concept nadal posiada elementy, które pozwalają go rozpoznać jako prawdziwe Subaru - między innymi charakterystyczny 6-kątny grill. Mocno zaakcentowane zostały także progi w nadwoziu.

Fot. mój-samochód.pl

Wnętrze Subaru Viviz 2 Concept to ciąg dalszy futurystycznego designu połączonego z funkcjonalnością oraz prostym i intuicyjnym nawigowaniem samochodem. Bez wyraźnich lini nie obyło się także wewnątrz samochodu. Mimo niedużych wymiarów, model zapewnia odpowiednią dawkę komfortu dla 4 osób.

Fot. mój-samochód.pl

Samochód będzie posiadał w sumie aż trzy silniki, z czego jeden tradycyjny benzynowy pod maską, zaś dwa elektryczne przy tylnych kolach. Spalinowa jednostka typu Boxer posiada pojemność 1.6l i jest turbodoładowana. Wykorzystując ponad 40 letnie doświadczenie w budowaniu napędu na wszystkie koła, Subaru udało się zsynchronizować moc przekazywą na wszystkie koła dla każdego pojedynczego silnika. Wymiary Subaru Viviz 2 Concept wyglądają następująco: 4.44m długości, 1.92m szerokości i 1.53m wysokości. Rozstaw osi wynosi 2.73m. Dzięki temu w samochodzie miejsce znajdzie do 4 osób.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-04-03 23:01:32
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Widok-w-przyszlosc-Subaru-Viviz-2-Concept

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt