Mazda MX5 z twardym dachem już za 100 900 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Mazda MX5 z twardym dachem już za 100 900 zł
Najnowsza odmiana japońskiego roadstera Mazda MX-5 RF pojawi się u nas na rynku dopiero na wiosnę w salonach. Jednak już teraz importer podał ceny za odmianę z twardym składanym dachem. Mazda MX-5 RF dostępna będzie w trzech wersjach wyposażeniowych SkyENERGY ( od 100 900 zł ), SkyPASSION ( od 114 900 zł ) oraz SkyFREEDOM ( od 123 900 zł ). Do tego dochodzi opcja dwóch jednostek napędowych 1.5 SKY-G o mocy 131 KM oraz 2.0 SKY-G o mocy 160 KM. Drugi z silników oferowany będzie w wersji zwykłej lub z innowacyjnym system odzyskiwania energii i-ELOOP oraz automatyczną przekładnią. Samochód ponadto oferowany będzie w 7 odcieniach lakierów.


Fot. Mazda

Nie zabraknie także zaawansowanych systemów multimedialnych, łączność z samochodem poprzez telefon lub wysokiej klasy audio marki BOSE. Model oferowany będzie w najwyższej swojej wersji wyposażeniowej z dodatkowym pakietem Recaro, który wzbogaci roadstera o fotele sportowe Recaro, zawieszenie na komponentach marki Bilstein oraz czarna tapicerka z alcantary z czerwonymi przeszyciami. Także pod kątem ochrony kierowcy i pasażera model będzie oferował bardzo wysoki poziom, głównie za sprawą aktywnych systemów bezpieczeństwa, które w zależności od wersji wyposażeniowej będą należeć do podstawowego lub opcjonalnego. Dzięki temu Mazda może po raz kolejny pokazać że w tym segmencie produkuje nie tylko najładniejsze, ale także najbezpieczniejsze samochody.

Fot. Mazda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-11-05 11:15:46
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mazda-MX5-z-twardym-dachem-juz-za-100-900-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt