Toyota w Genewie z nowym Avensis

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota w Genewie z nowym Avensis
Podczas tegorocznych największy producent samochodów zaprezentuje nową odsłonę swojego przedstawiciela segmentu D, Avensisa. Będzie to już czwarta generacja cenionego dużego rodzinnego samochodu. Tak jak w poprzednich odsłonach Toyota Avensis pojawi się zarówno jako sedan jak też pakowne i przestronne kombi.


W nowej generacji przedstawiciela segmentu D japońskiego producenta, styliści postarali się stworzyć bardziej dynamiczne nadwozie. Optycznie samochód sprawie że stracił na wysokości, a przy tym także został poszerzony. Jednak szczegóły i dane techniczne udostępnione zostaną dopiero podczas zbliżających się targów. Toyota zapowiada że samochód będzie posiadał nowe rozwiązania które sprawią że samochód będzie jeszcze bardziej komfortowy, zaś nowe jednostki przyczynią się do bardziej dynamicznych osiągów i jeszcze niższego poziomu spalania oraz wydzielania emisji szkodliwych dla środowiska.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-03-01 01:50:44
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-w-Genewie-z-nowym-Avensis

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt