Nowe silniki i sportowa wersja Renault Talisman oraz robot

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowe silniki i sportowa wersja Renault Talisman oraz robot
Renault podczas tegorocznych targów w Genewie zaprezentował się raczej skromnie. Największy francuski producent zaprezentował dwie nowe jednostki napędowe, sportową odmianę Renault Talisman S-EDITION oraz koncepcyjny model Renault EZ-GO. Pierwszy nowy silnik nosi oznaczenie R110, zastąpi on jednostkę R90. Silnik wykorzystywane jest w samochodach elektrycznych w tym w najlepiej sprzedającym się w europie modelu Renault Zoe. Jednostka dysponuje większą mocą, co pozytywnie wpływa na przyspieszenie auta oraz jego dynamikę. Kolejna jednostka to silnik benzynowy, która trafi do takich aut jak Renault Captur jak tez Renault Scenic. Oznaczenie nowego 1,3 litrowego silnika to TCe 135. Zwiększony maksymalny moment obrotowy dostępny jest już przy niższych obrotach, co pozytywnie wpływa na pracę i dynamikę silnika. Kolejna nowość Renault to model koncepcyjny współdzielonego pojazdu EZ-GO. Kolejna nowość na stosiku francuskiego producenta to sportowa edycja modelu Renault Talisman. Nowa wersja nazwana została S-EDITION i wprowadza do modelu silnik TCe 225. Silnik ten posiada pojemność 1.8litra i dysponuje mocą 225 KM. Samochód w tej odmianie wyposażony jest standardowo w układ jezdny 4Control. Dodatkowo samochód otrzymał sportowe siedzenia wykończone czarną skórą, deska rozdzielcza obszyta skórą, 19 calowe felgi ze stopów lekkich. Nowa wersja samochodu pojawi się na ulicach już we wrześniu tego roku.


Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-07 10:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowe-silniki-i-sportowa-wersja-Renault-Talisman-oraz-robot

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt