Limitowana wersja BMW i3 we współpracy z MR PORTER

Rozmiar tesktu A A A
-
Limitowana wersja BMW i3 we współpracy z MR PORTER
Lider w sprzedaży online w dziele moda męska oraz BMW, opracowali prawdziwą biznesową męską serię jednego z modeli niemieckiego producenta. Specjalna limitowana i3 zaprezentowana zostanie podczas targów w Genewie. Portal MR PORTER słynie przede wszystkim w bardzo wysokiej klasy biznesowej mody, nie może więc dziwić podobne podejście do stylizacji tego modelu. W ten sposób sklep internetowy chce przy okazji świętować swoje 5 urodziny. Polakierowany w ciemnym granatowym kolorze samochód, prezentuje się jak bardzo wysokiej klasy strój biznesowy. Idealnie pasujący i podkreślający ofertę tego sklepu.


Fot. BMW

Samochód pojawi się w sprzedaży online już 18 lutego. Dostępny będzie wyłącznie na rynku brytyjskim na sklepie www.mrporter.com. Pojazd wyróżnia się kilkoma unikatowymi rozwiązaniami stylistycznymi. Na pierwszy rzut oka widać od razu jedyny w swoim rodzaju lakier nadwozia. Wnętrze zdobią ręcznie pomalowane elementy nazwą limitowanej wersji. Zaślepki wykonane zostały z wysokiej jakości materiału w tym dębu. Wraz z samochodem klient otrzyma dodatkowy pakiet. W nim znajdą się między innymi Londyńska parasolka, specjalna edycja aparatu Leica, okulary przeciw słoneczne Cutler & Gross, melonik Lock & Co oraz przewodnik po mieście Phaidon City Guide Book.

Fot. BMW

BMW i3 to pierwszy w pełni elektryczny samochód niemieckiego producenta. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom zasięg niedużego samochodu wynosi nawet 300 km. Daje to szerokie spektrum zastosowań dla tego pojazdu. Nie dziwi także przodowanie tego modelu w statystykach sprzedażowych na wszystkich rynkach. Model ten zaprezentowany zostanie szerokiej publiczności podczas targów w Genewie. BMW i3 w wersji MR PORTER będzie jedną z dwóch wielkich premier podczas tego wydarzenia. Druga wielka premiera to model i8 w wersji Protonic Red Edition.

Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-02-17 08:39:49
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Limitowana-wersja-BMW-we-wspolpracy-z-MR-PORTER

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt