Nowy Seat Leon już na początku roku

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Seat Leon już na początku roku
Do salonów hiszpańskiego producenta samochodów Seat, zawita nowa odświeżona wersja modelu Seat Leon. Ten kompaktowy model, który przy okazji stanowi także główny motor napędowy sprzedaży, pojawi się w Polsce już na początku 2017 roku. Nowy Leon raz jeszcze wzbogacił się o jeszcze bardziej ostre i dynamiczne nadwozie. Do tego dojdzie także najnowszej generacji systemy wspierające kierowcę w zakresie bezpieczeństwa. Nie obejdzie się także bez wyższej jakości system multimedialny, który raz jeszcze poprawi brzmienie muzyki oraz ułatwi sterowanie i łączność z urządzeniami mobilnymi. Pod maską hiszpańskiego kompaktowego modelu znajdzie się dużo wariantów jednostek napędowych, które pokryją zapotrzebowanie w zależności od stylu jazdy. Nie zabraknie także napędu na wszystkie cztery koła. Na rynku pojawi się także w niedalekiej przyszłości wersja Cupra, która będzie stanowić idealne podkreślenie tej rodziny samochodów.


Fot. Seat

Seat Leon otrzymał po raz kolejny bardziej dynamiczny wygląd. Na wyposażeniu znajdą się miedzy innymi nowe LEDowe oświetlenie, idealnie podkreśla przednią linię samochodu. Wobec aktualnie dostępnego modelu, odświeżony Leon otrzymał większy grill. Także wnętrze zmieniło lekko swój wystrój, najbardziej w oczy rzuca się nowy duży 8” dotykowy ekran, na którym można wyświetlać między innymi zawartość telefonu. Ekran służy także do podglądu kamery cofania. Aby zapewnić lepszy komfort, inżynierowie postarali się o dodatkowe wyciszenie kabiny samochodu.

Fot. Seat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-19 21:03:19
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Seat-Leon-juz-na-poczatku-roku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt