BMW M4 z nową mocniejszą odmianą CS

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW M4 z nową mocniejszą odmianą CS
BMW wprowadza do sprzedaży nową wersję BMW serii M4. Auto ma zapełnić lukę pomiędzy uliczną BMW M4 z pakietem Competition Paket, a BMW M4 GTS. Nowa bardziej sportowa wersja kompaktowego BMW M4 dysponować będzie o 10 KM więcej niż dotychczas najmocniejsza wersja uliczna tego auta. Tak też pod maską BMW M4 CS znajdzie się aż 460 koni mechanicznych. Dzięki temu auto to będzie kolejnym w ofercie BMW, które łamie barierę 4 sekund do 100 km/h ( 3.9 sekundy do 100 km/h ). Maksymalna prędkość ograniczona została elektronicznie do 280 km/h. Seryjnie modele ten wyposażony jest ponadto w 7 biegową automatyczną przekładnię. Układ jezdny w pełni został przejęty od BMW M4 z pakietem Competition Paket. Stylistycznie model został raz jeszcze przepracowany, co przełożyło się na jeszcze bardziej sportowy i dynamiczny wygląd tego auta.


Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-01 07:14:18
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/BMW-M4-z-nowa-mocniejsza-odmiana-CS

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda





© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt