Jaguar E-Pace, brytyjski producent polubił rynek SUV

Rozmiar tesktu A A A
-
Jaguar E-Pace, brytyjski producent polubił rynek SUV
Jaguar raczej mało komu kojarzy się z segmentem samochodów SUV. Jednak także ta zasłużona i prestiżowa marka opuściła swoją dotychczas zajmowaną niszę rynkową. Za tak odważmy krokiem stoi jednak dobra i przemyślana strategia, która sprawdziła się już w wyżej pozycjonowanym modelu F-Pace, światowym samochodu roku 2017. Kolejna pozycja w ofercie Jaguar to w pełni elektrycy model I-Pace, auto które może na jednym naładowaniu pokonać dystans nawet 500 km. Tak więc brytyjska marka ma zarówno duży luksusowy SUV, elektryczny SUV także czas na coś mniejszego.


Fot. Jaguar

Liczby sprzedażowe w ostatnich latach biją rekordy, także nie może dziwić fakt że właściciel Jaguara chce utrzymać ten trend. Najlepiej to zrobić wprowadzając na rynek kolejny samochód. Oznaczenie tego auta to E-Pace. Samochód swoim stylem nawiązuje do większego brata, ale tylko na zewnątrz. Wystrój wnętrze jest zdecydowanie bardziej sportowe i skierowane ku młodej klienteli. Styl wnętrza można znaleźć także pod maską. Najmocniejsza 300 konna jednostka, rozpędzi nowego SUVa Jaguara do 100 km/h w zaledwie 6,4 sekundach. Oferta silników dysponować będzie mocą od 150 KM do 300 KM.

Fot. Jaguar

Oprócz komfortu, sportowego zacięcia Jaguar może zaoferować także jedne z najbardziej zaawansowane technologie. Dotyczy to zarówno systemów multimedialnych jak też z zakresu aktywnego bezpieczeństwa. Wnętrze samochodu stroi 10 calowy dotykowy ekran, do tego dochodzi opcjonalny cyfrowy 12,3 calowy wyświetlacz deski rozdzielczej, który może zostać jeszcze wzbogacony o wyświetlacz typu HUD. Samochód dostępny będzie także z nowoczesnym kluczem, którego można nosić na nadgarstku.

Fot. Jaguar

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-08-25 11:23:09
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Jaguar-E-Pace--brytyjski-producent-polubil-rynek-SUV

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt