Rodzina Mercedesa E-Klasa odświeżona

Rozmiar tesktu A A A
-
Rodzina Mercedesa E-Klasa odświeżona
Mercedes po ponad roku czasu zakończył aktualizowanie rodziny samochodów E-Klasa. Mercedes E-Klasa kabriolet to ostatni członek tej obszernej familii, który swoją premierę świętować będzie podczas targów w Genewie. Wyposażony w materiałowy dach kabriolet niemieckiego producenta wizualni zbliżony został jak najbardziej do nadwozia Coupe. Dach można wygodnie składać i rozkładać przy prędkościach około 50 km/h, cały ten proces trwa 20 sekund. Mimo chowanego dachu pojemność bagażnika nie ulega większym zmianom. Przy niezłożonym dachu bagażnik pomieści do 385 litrów, przy schowanym 310 litrów. Tak jak pozostałe modele tej rodziny oferta jednostek będzie bardzo obszerna, nie zbraknie ekologicznych oszczędnych jednostek tak jak też energicznych sportowych z napędem na cztery koła. Wobec swojej poprzedniej generacji model wydłużył się aż o 12,3 cm do całkowitej długości 4,826m. Auto jest także szersze o 7,4 cm ( 1,86m ) oraz wyższe o 3 cm ( 1,428m ). Wraz ze zwiększoną długością nadwozia zmianą uległ także rozstaw osi, który wynosi teraz 2,873m i jest dłuższy aż o 11,3 cm. Ta wartość bezpośrednio wpływa na lepszy komfort podróżowania. Oprócz szerokiego pakietu zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa pasywnego, model wzbogacił się o dodatkowe wyposażenie bezpieczeństwa aktywnego. Dzięki tym dodatkom kabriolet niemieckiego producenta powinien być jednym z najbezpieczniejszych aut w swojej klasie.


Fot. Mercedes

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-07 06:25:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rodzina-Mercedesa-E-Klasa-odswiezony

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda





© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt