Mitsubishi Outlander najczęściej kupowanym pojazdem PHEV

Rozmiar tesktu A A A
-
Mitsubishi Outlander najczęściej kupowanym pojazdem PHEV
Mitsubishi Outlander PHEV osiągnął nowy rekord sprzedażowy. Do klientów trafiło już przeszło 200 000 egzemplarzy ekologicznego SUVa. Dzięki tej liczbie Mitsubishi Outlander jest najlepiej sprzedającym się samochodem z tą formą zasilania. Duża popularność oraz dostępność na 50 rynkach spowodowało, że japoński SUV w tym roku został najlepiej sprzedający się samochód z napędem PHEV na całym świecie. W ciągu ostatnich czterech lat ten wyczyn udawało się Mitsubishi Outlander PHEV wyłącznie na rynku Europejskim. Druga generacja modelu zadebiutowała w tym roku, wobec poprzedniej odsłony samochód stał się jeszcze bardziej ekonomiczny. Na samym trybie z wykorzystaniem baterii auto jest w stanie pokonać nawet 54 km. W połączeniu z silnikiem spalinowym średnie spalanie według nowej normy WLPT to zaledwie 2,0l na 100 km.


Fot. Mitsubishi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-02 14:35:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mitsubishi-Outlander-najczesciej-kupowanym-pojazdem-PHEV

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt