Mazda Hazumi zapowiedź kolejnego modelu z serii KODO

Rozmiar tesktu A A A
-
Mazda Hazumi zapowiedź kolejnego modelu z serii KODO
Wprowadzenie w ostatnim roku na rynek trzech odświeżonych modeli japońskiego producenta Mazdy, przyczyniły się pozytywnie na liczby sprzedawanych samochodów. Marka, która raczej należała do niszowych, nagle stałą się pożądaną, a to wszystko dzięki KODO - Soul of Motion. Po sukcesach ostatnich modeli nadszedł czas na kolejny model, który zastąpi aktualną 2 w oznaczeniu Mazdy.


Fot. Mazda

Design nowego produkty Mazdy nie tylko jest sportowy, ale także nowoczesny i indywidualny. Ostre i wyraziste krawędzie wzdłuż nadwozia wyodrębniają ten samochód wśród konkurencji. Segment B, w którym raczej spodziewać można się małego miejskiego spokojnego samochodu japoński producent pokazuje, że można dodać także nutkę sportowych emocji. Jest to właściwość, która nie tylko daje Hazumi przewagę nad konkurencją, ale także pozytywnie będzie oddziaływać na zamówienia w salonach jak do nich trafi.

Fot. Mazda

Wnętrze Mazdy Hazumi to odzwierciedlenie cech zewnętrznych w środku samochodu. Ostre i wyraźne linie, także tutaj gra jedną z najważniejszych rolę designu. Nowość japońskiego producenta w idealny sposób oddziela kierowcę od reszty samochodu. Przedział ten zaczyna się od środkowej konsoli a kończy się na tylnych siedzeniach, czyniąc z samochodu 4 osobowy pojazd. Wystrój wnętrza wykonany został z wysokiej jakości materiałów, zaś jako grupę docelową Mazda będzie starać się zainteresować młodszych kierowców.

Fot. Mazda

Wymiary miejskiej Mazdy Hazumi wyglądają następująco - 4.07m długości, 1.73m szerokości i 1.45m wysokości. Rozstaw osi wynosi 2.59m. Pod maską miejskiego pojazdu o sportowych zacięciach, swoją premierę miał nowy 1.5 litrowy silnik wysokoprężny. Napęd spełnia najnowsze wymogi co do jakości emisji spalin EURO6. Do zarządzania siłą służy 6-biegowa automatyczna skrzynia. Sam silnik ponadto wyposażony został w zestaw unikatowych technologi poprawiające ekonomiczność jednostki. Tak też na pokładzie napędu znalazły się i-stop – system start-stop, oraz i-ELOOP – system do odzyskiwania energii podczas hamowania

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-04-01 01:26:26
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mazda-Hazumi-zapowiedz-kolejnego-modelu-z-serii-KODO

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt