Następny model Opla z nowym silnikiem na jesień

Rozmiar tesktu A A A
-
Następny model Opla z nowym silnikiem na jesień
Tak jak w Astrze, także Opel Meriva otrzyma nową jednostkę napędową. Również tak jak w przypadku niemieckiego kompakta, będzie to silnik wysokoprężny o pojemności 1.6l. Kolejna symetria co do Astry, to to że samochód wyposażoną w nową jednostkę będzie posiadał upust o wysokości 5 tyś zł.


Fot. Opel

Nowa wysokoprężna jednostka o pojemności 1.6l, będzie dostępna w trzech wariantach. Najsłabsza z mocy dostępnych w Merivie to 95KM - która zastępuje wysłużoną jednostkę, środkowa będzie generować 110KM, zaś najmocniejsza - to ta sama co będzie dostępna w Astrze, 136 KM. Nowa jednostka zastępuje swojego poprzednika o pojemności 1.3l.

Fot. Opel

Nowa jednostka charakteryzuje się bardzo dobrą kulturą pracą oraz ekonomicznymi i ekologicznymi walorami. Tym także wzbogaca się i tak już bogata oferta przyjaznych dla środowiska napędów. Warto także zaznaczyć że Meriva jako jeden z nielicznych samochodów posiada odpowiednie atesty, wyróżniające siedzenia jako jako jedne z najzdrowszych montowanych w samochodach.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-07-12 01:14:13
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nastepny-model-Opla-z-nowym-silnikiem-na-jesien

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt