Zlot fanów Volkswagena oraz premiera 310 konnego Golfa

Rozmiar tesktu A A A
-
Zlot fanów Volkswagena oraz premiera 310 konnego Golfa
Jak co roku grupa Volkswagen organizuje zlot fanów niemieckiej marki nad jeziorem Worthersee. Podczas 35 edycji zlotu, świętowana zostanie 40 rocznica modelu Golfa GTI. Podczas tego wydarzenia zaprezentowane zostaną dwie specjalne wersje modelu Volkswagen Golf GTI. Jedna z nich to 310 konny Volkswagen Golf GTI Clubsport S, który wyprodukowany zostanie w limitowanej serii 400 samochodów. Drugi Golf, który przeznaczony będzie wyłącznie na tor wyścigowy. Jego oznaczenie będzie brzmiało Golf GTI TCR. Pod maską tego samochodu znajdzie się 330 konny silnik.


Fot. Volkswagen

Tradycyjnie część programu zloty to pokazy unikatowych i koncepcyjnych samochodów, wykonanych przez uczniów szkół Volkswagena. Jedną z tych premier będzie Volkswagen Golf GTI Heartbeat. Samochód ten wyposażony będzie między innymi w 400 konny silnik. Kolejny model przygotowany przez uczniów to Volkswagen Golf R Variant z silnikiem 350 KM. Moc nie jest przypadkowa, każde 10 KM ma stanowić jeden zlot.

Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-05-04 23:55:42
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Zlot-fanow-Volkswagena-oraz-premiera-310-konnego-Golfa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt