11 modeli Porsche podczas targów w Poznaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
11 modeli Porsche podczas targów w Poznaniu
Od 10 do 12 kwietnie zwiedzający Poznańskie targi motoryzacyjne będą mogli obejrzeć z bliska aż 11 modeli kultowego niemieckiego producenta samochodów sportowych Porsche. Wśród tych samochodów nie mogło także zabraknąć Caymana GT4 oraz 911 Targa 4 GTS. Ponad to fani niemieckiej marki będą mogli na miejscu nabyć liczne akcesoria wyposażone w logo marki.


Fot. Porsche

Stoisko Porsche podzielone zostanie na kilka stref, każda z nich będzie kryła w sobie elementy utożsamiające samochód z pewnymi cechami. Zaprezentowania zostanie szeroka paleta samochodów z rodziny GTS, ale nie zabraknie także hybrydowych wersji. Na targach wystawiony będzie zarówno Cayenne jak też jego mniejszy brat Macan. Modele Cayman GT4 oraz 919 Hybrid, będą ponadto wyposażone w opony Pilot Super Sport firmy Michelin. Ogumienie to idealnie nadaje się do codziennego użytku, ale także rewelacyjnie sprawdza się na torze wyścigowym.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-04-02 22:03:13
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/11-modeli-Porsche-podczas-targow-w-Poznaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt