Citroen kontynuuje ofensywę na rynku wyżej zawieszonych aut

Rozmiar tesktu A A A
-
Citroen kontynuuje ofensywę na rynku wyżej zawieszonych aut
Francuski producent Citroen złapał wiatr w żagle i prezentuje kolejny model wyżej zawieszony. Tym razem jest to kompaktowy C3 Aircross. Auto bazuje na bardzo udanej konstrukcji C3, które wzbogacone zostało o większy prześwit oraz lekke modyfikacje nadwozia, tak aby lepiej pasować do nowego segmentu. Dzięki dużym możliwością personalizacji auta, klient ma do wyboru aż 90 kombinacji wyglądu zewnętrznego. Auto wzbogacone zostało o wiele nowoczesnych systemów wsparcia kierowcy, które mają zadbać o komfort i bezpieczną jazdę w każdych warunkach. Nie zabraknie także takich rozwiązań jak HUD ( Head-up display) czy też bezprzewodowej ładowarki do telefonów komórkowych. Nowy francuski wyżej zawieszony model trafi na rynki Europejskie w drugiej połowie 2017 roku.


Fot. Citroen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-13 05:46:30
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Citroen-kontynuuje-ofensywe-na-rynku-wyzej-zawieszonych-aut

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt