BMW 6 Gran Turismo w nowej wizualizacji

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW 6 Gran Turismo w nowej wizualizacji
BMW 6 w wersji Gran Turismo to kolejny model BMW, który otrzymał pakiet odświeżenia. W jego skład wchodzą między innymi takie elementy jak Adaptacyjne LEDowe reflektory, nowe podwójnie turbodoładowane silniki, nowa generacja systemów aktywnego bezpieczeństwa czy też najnowszej generacji system multimedialny BMW Connected. Do tego waga auta zmniejszona została aż o 150 kg, co wraz z nowymi jednostkami oznacza dużo mniejsze spalanie. BMW 6 Gran Turismo to jedna z wielu premier niemieckiego producenta samochodów podczas rozpoczynających się 12 września targów IAA we Frankfurcie.


Fot. BMW

Nowe jednostki, które znajdą się pod maską niemieckiego luksusowego Coupe współpracować będą między innymi z 8 stopniową automatyczną przekładnią. Podstawowa jednostka benzynowa oznaczona jako 630i generować będzie posiadać moc 258 KM i maksymalny moment obrotowy 400 Nm. Te parametry wystarczą aby zagwarantować osiągnięcie 100 km/h w zaledwie 6,3 sekundach. Komu będzie to mało w ofercie znajdzie silnik oznaczony 640i. Ta jednostka generować będzie już 340 KM i dysponować będzie maksymalnym momentem obrotowym 450 Nm. W tym wariancie licznik pokaże 100 km/h w zaledwie 5,4 sekundach. Silnik ten oferowany będzie także w opcji z napędem na wszystkie cztery koła xDrive. W tym przypadku sprint zajmować będzie tylko 5,3 sekundy.

Fot. BMW

Auto będzie można także zakupić z jednostkami wysokoprężnymi tutaj podstawowy silnik oznaczony jako 630d dysponować będzie mocą 265 KM oraz maksymalnym momentem obrotowym na poziomie 620 Nm. Jednostka ta oferowana będzie także z napędem na wszystkie cztery koła. Sprint do 100 km/h w opcji z napędem xDrive wynosić będzie 60 sekund, lub 6,1 sekundy z tradycyjnym napędem. Nowa generacja auta otrzymała także obniżony poziom oporu powietrza, co pozytywnie wpływa na przyspieszenie oraz obniżone wartości spalania.

Fot. BMW

BMW 6 Gran Turismo otrzymało także szereg zaktualizowanych rozwiązań technologicznych, takich jak nowy ekran Head Up Display. W nowej odsłonie zajmuje on aż 70% więcej mniejsza. Dodatkowy obszar wykorzystany został na wyświetlanie większej ilości informacji. Auto otrzymało także zaktualizowany pakiet systemów aktywnego bezpieczeństwa, które raz jeszcze podnosi poziom bezpieczeństwa wszystkich pasażerów jak też w skrajnych wypadach przechodniów. Dzięki nowym technologiom samochód jest w stanie ostrzegać kierowcę o jeździe pod prąd, ostrzeganie przed ruchem poprzecznym jak też ostrzeganie na skrzyżowaniach.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-08-31 15:06:47
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/BMW-6-Gran-Turismo-w-nowej-wizualizacji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt