Nowy silniki Mazda Skyactive-X już w sprzedaży

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy silniki Mazda Skyactive-X już w sprzedaży
Klienci mogą zamawiać już najnowszy dwulitrowy czterocylindrowy silnik japońskiego producenta Mazda Skyactive-X w modelu Mazda 3. Pierwsze pojazdy wyposażone w najnowszej generacji silniki spodziewane są już na jesieni 2019 roku. Rewolucyjna silniki Mazdy z rodziny Skyactive-X łączą w sobie charakterystykę silnika benzynowego i doskonałą reakcję na gaz jak w jednostkach wysokoprężnych. Mazda 3 wyposażona w silnik Skyactive-X może pochwalić się bardzo dobrymi parametrami – 180 KM i 224 Nm. Silnik wspiera także 24V moduł hybrydowy mild-hybrid, który pozwala aktywnie zmniejszać zużycie paliwa. Średnie spalanie w przypadku sedana modelu Mazda 3 wynosić ma zaledwie 4,3l na 100 km. Ceny nowej Mazda 3 wraz z silnikiem Skyactive-X oraz w wersji wyposażeniowej Kai zaczynają się w Polsce od 112 900 zł.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-06 11:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-silniki-Mazda-Skyactive-X-juz-w-sprzedazy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt