Skoda Superb, nowe oblicze przedstawiciela segmentu D

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Superb, nowe oblicze przedstawiciela segmentu D
Nowa Skoda Superb trzeciej generacji przerosła wszystkie oczekiwania w nią kładzione. Wiadomo było, że samochód będzie stanowił trzon w klasyfikacji czeskiego producenta, ale aby prześcignąć stylistycznie większych braci odpowiedników z Volkswagena oraz Audi, tego raczej trudno było się spodziewać. Sukces nowego czeskiego przedstawiciela segmentu D jest raczej pewny.


Fot. Skoda

Rok temu Skoda podczas targów w Genewie zaprezentowała prekursora dzisiejszego sukcesu Vision C. Samochód ten zachwycił swoim świeżym podejściem do stylistyki samochodów producenta, kryjąc w sobie jednak charakterystyczne rysy poprzednich modeli Skody. Zaprezentowana wczoraj w Pradze Skoda Superb stanowi naturalną ewolucje tego konceptu, zachowując jej najlepsze elementy, dopracowując jej nie liczne mankamenty z przed roku.

Fot. Skoda

Elegancka linia przeplatana sportowymi akcentami, tak w skrócie można opisać stylistykę nowej Superb. Ostre zakończenia idealnie wpisują i podkreślą muskularną sylwetkę czeskiego Coupe. Więcej szczegółów co do jednostek dostępnych w nowej Superb oraz wyposażenia poznamy za niedługo. Samochód w pełnej okazałości dla publiczności dostępny będzie po raz pierwszy podczas targów w Genewie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-02-18 21:29:38
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Superb--nowe-oblicze-przedstawiciela-segmentu-D

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt