Koncepcyjny SsangYong e-SIV

Rozmiar tesktu A A A
-
Koncepcyjny SsangYong e-SIV
Podczas targów samochodowych w Genewie koreański producent samochodów SsangYong zaprezentował swój nowy koncepcyjny model e-SIV. Auto oprócz odważnego futurystycznego wyglądu nadwozia, kryje kilka innowacyjnych rozwiązań. Koncepcyjny SsangYong e-SiV to pojazd w pełni elektryczny. Maksymalny zasięg SsangYong e-SIV to nawet 450 km. Ładowanie baterii do poziomu 80% może trwać 50 minut. Prędkość maksymalna samochodu to 150 km/h. Moc elektrycznego układu napędowego to 190 KM.


Fot. SsangYong

Na tym jednak nie koniec innowacji w tym modelu. SsangYong e-SIV to także auto z trybem jazdy autonomicznej drugiego stopnia. Tak więc samochód rozpoznaj pas ruchu na jakim się znajduje oraz potrafi utrzymać bezpieczną odległość do poprzedzającego samochódu. Koncepcyjny koreański samochód może zostać dodatkowo doposażony o kolejny czujnik, który pozwoli e-SIV osiągnąć trzeci poziom autonomicznej jazdy. Kolejnym elementem koncepcyjnego auta to łączność. Auto posiada moduł LTE, a więc stały dostęp do internetu. Ten dzięki dodatkowej aplikacji oraz przystosowania auta pozwala nawet na zdalne zarządzanie urządzeniami na przykład w domu.

Fot. SsangYong

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-24 17:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Koncepcyjny-SsangYong-e-SIV

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt