Toyota C-HR dołącza do samochodów z wersją Selection

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota C-HR dołącza do samochodów z wersją Selection
Kolejnym samochodem w ofercie japońskiego producent, który oferowany będzie w wersji Selection będzie Toyota C-HR. Nowy wariant samochodu będzie najwyższą i najbardziej bogatą wersją w tym modelu. Wyróżniające elementy samochodu to dwutonowy lakier w czerech odsłonach. Do tego nowa wersja oferuje w cenie skórzane fotele w jednym z dwóch kolorów. Całe oświetlenie zewnętrze wykonane zostało ponadto w technologi LED, dotyczy to zarówno świateł z przodu w tym przeciwmgielne jak też z tyłu.


Fot. Toyota

Toyota C-HR Selection osadzony został ponadto na stylowych 18 calowych felgach aluminiowych. Wersję Selection w tym modelu będzie można jeszcze wzbogacić o system nagłośnienia premium marki JBL za 4 900 zł. Kamera cofania oraz nawigacja oferowana jest za dodatkowe 2 500 zł. Wersja samochodu występować będzie wyłącznie z napędem hybrydowym. Tak więc pod maską samochodu znajdzie się silnik o pojemności 1.8l i mocy 122 KM.

Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-01 14:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-C-HR-dolacza-do-samochodow-z-wersja-Selection

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt