Volvo rozpoczęło produkcję nowego XC40

Rozmiar tesktu A A A
-
Volvo rozpoczęło produkcję nowego XC40
W Belgijskich zakładach szwedzkiego producenta Volvo rozpoczęła się produkcja najnowszego modelu Volvo XC40. Jest to pierwszy kompaktowy SUV tego producenta. Wszystko wskazuje na to że będzie to także jeden z najbardziej sprzedawanych modeli. Jeszcze nie w salonach, a Volvo już otrzymało ponad 13 000 zamówień na to auto. Volvo XC40 to pierwszy model rodziny 40, który wyposażony został w najnowszy design marki. Będzie to także pierwszy model z rodziny kompaktowych modeli tej marki, który wyposażony jest w tak zaawansowany system aktywnego bezpieczeństwa. Nowe Volvo XC40 produkowane będzie wraz z takimi modelami jak najlepiej sprzedający się SUV Volvo XC60 jak też spokrewnione V40 i V40 CC oraz S60 i V60.


Fot. Volvo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-24 08:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volvo-rozpoczelo-produkcje-nowego-XC40

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt