Audi Avant kierunek w którym zmierza Niemiecki producent

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi Avant kierunek w którym zmierza Niemiecki producent
Podczas targów w Genewie poznamy nową stylistykę, w którą będzie zmierzał Niemiecki producent segmentu premium. Nowa twarz samochodów Audi zaprezentowana zostanie na koncepcyjnym modelu Avant. Luksusowa limuzyna będzie mierzyć 5.11 metrów długości i prawie 2 metry szerokości. Znakiem rozpoznawczym tego samochodu to jego nowe płaskie światłą wykonane w technologi LED oraz duży chromowany grill.


Fot. Audi

Wewnątrz samochodu nie można było się nic innego jak luksus w swojej najczystszej formie. Swoje miejsce znalazły także nowe rozwiązania, które mają się przyczynić dla lepszej interakcji wszystkich pasażerów z samochodem. Do dyspozycji dzięki temu jest aż 3 dotykowe ekrany wykonane w technologi OLED. Ponadto dla użytkownika będą także dostępne wewnętrzne tablety, takie jak zaprezentowane w Audi Q7.

Fot. Audi

Pod maską koncepcyjnego Audi Avant znalazła się 3.0 litrowa jednostka wysokoprężna z dodatkiem silnika elektronicznego. Całość generuje moc 455 koni mechanicznych. Przyspieszenie do 100km/h wynosi zaledwie 5.1 sekund. Możliwość jazdy na samym elektronicznym silniku wynosi 54KM.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-03-02 15:19:41
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-Avant-kierunek-w-ktorym-zmierza-Niemiecki-producent

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt