Honda CR-Z dostaje drugą szansę

Rozmiar tesktu A A A
-
Honda CR-Z dostaje drugą szansę
Zgodnie z powiedzeniem, że każdemu należy się druga szansa, Honda odświeża swój sportowy hybrydowy model. Mimo, że samochód jest już od dwóch lat na rynku, furory jak dotąd nie zrobił i design zewnętrzny raczej nie jest tego przyczyną.


Na Targach w Paryżu zobaczymy ten pojazd zmodyfikowany zarówno wewnątrz, jak też od zewnątrz. Zmieniono także głównego winowajcę aktualnego stanu sprzedaży, a mianowicie silnik, który dostał większą moc ( ile udało się uzyskać, tego Honda nie podaje ).

Oprócz CR-Z, na targach zobaczymy także premierę modelu, który od generacji do generacji tworzy sobie grono wiernych posiadaczy. Chodzi oczywiście o model CR-V, o którym było pisane już wcześniej.

Kolejną nowością podczas targów ze strony Hondy, będzie premiera nowego silnika wysokoprężnego dla modelu Civic, o pojemności 1.6l i mocy 120KM. Silnik ten cechuje niskie spalanie, które mimo sporej ilości koni mechanicznych, ma się trzymać w granicach 3,6l w cyklu mieszanym.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


iskra - 2012-10-05 22:23:53
CR-Z ma więcej minusów niż tylko silnik. Jest ciasny, mało zrywny i mułowaty. Bardziej warto zapłacić trochę więcej za benzyne i mieć samochód o lepszych właściwościach jezdnych.

Paweł Robert Kostecki - 2012-09-17 20:52:04
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Honda-CR-Z-dostaje-druga-szanse

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt