Serafin i Wierzbicki wygrywają w pierwszej rundzie KPC

Rozmiar tesktu A A A
-
Serafin i Wierzbicki wygrywają w pierwszej rundzie KPC
Rozpoczął się nowy sezon Kia Platinium Cup. Pierwsza rywalizacja odbyła się na torze wyścigowym Hungaroring na Węgrzech. Podczas dwóch niedzielnych wyścigów wyłonili się pierwsi zwycięzcy nowego sezonu. Zostali nimi Kamil Serafin w pierwszym wyścigu oraz Nikodem Wierzbicki w podczas drugiego wyścigu. Mimo deszczowego poranku w niedzielę obie rywalizację odbyły się w suchych warunkach. W klasyfikacji generalnej prowadzi Kamil Serafin ( 143 pkt. ), który był pierwszy i trzeci oraz otrzymał 13 punktów dodatkowych. Na drugim miejscu znalazł się Nikodem Wierzbicki ( 134 pkt. ). który był trzeci i pierwszy oraz otrzymał 4 punktów dodatkowych. Podium klasyfikacji generalnej zamyka Dawid Borka ( 131 pkt. ), który w obu wyścigach zakończył rywalizację na drugim miejscu. Kolejna rywalizacja w Kia Platinium Cup odbędzie się na torze Red Bull Ring w Austrii w dniach 18-19 maja.


Fot. Kia Platinium Cup

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-04-29 06:15:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Serafin-i-Wierzbicki-wygrywaja-w-pierwszej-rundzie-KPC

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt