Odświeżona Kia Optima na targach w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Odświeżona Kia Optima na targach w Genewie
Podczas targów w Genewie Kia zaprezentowała kilka nowości, które wejdą w tym roku na rynek. W tym gronie znajduje się Kia Optima. Auto otrzymała lekki lifting, nowe wyposażenie oraz bardziej ekonomiczne silniki. Zmiany dotyczyć będą zarówno wersji w nadwoziu sedan jak też kombi. Samochody po odmłodzeniu do klientów trafią jeszcze w trzecim kwartale tego roku.


Fot. Kia

Cennik Kia Optima odświeżony zostanie o dwie nowe pozycje silnikowe. Jedna z jednostek to 1.6 litrowy silnik wysokoprężny o mocy 136 KM i maksymalnym momencie obrotowym 320 Nm. Nowy napęd zastąpi 1.7l silnik CRDi. Druga nowość pod maską to turbodoładowany 1.6 litrowy T-GDI o mocy 180 KM. Silnik ten współpracuje z dwusprzęgłową 7 biegową automatyczną przekładnią.

Fot. Kia

Zmiany zewnętrze samochodu objęły przedni zderzak jak też reflektory, tylne światła wykonane które będą teraz w technologii LED, wersja nadwozia sedan otrzyma nowy spoiler. Dodatkowo oferta lakierów poszerzona zostanie o nowy czerwony odcień. Modyfikacji wizualnej uległy także 16,17 i 18 calowe felgi.

Fot. Kia

Wnętrze auta prezentuje się w nowym satynowym chromowany designie w konsoli centralnej. Wnętrze samochodu może zostać ponadto utrzymane w kolorze czarnym, brązowym lub czarno szarym. Dodatkowo Kia Optima oferowana będzie w stylowym oświetleniem wnętrza, które poprowadzone jest wokół deski rozdzielczej i drzwi samochodu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-15 15:50:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Odswiezona-Kia-Optima-na-targach-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt