Lancia Delta z myślą o 2014 roku

Rozmiar tesktu A A A
-
Lancia Delta z myślą o 2014 roku
Lata świetności Lancii w Polsce dawno już minęły, samochody tego producenta to raczej rzadkość na naszych ulicach. Nowa wersja Lancii Delty, która zaprezentowana została na 65 targach IAA we Frankfurcie, raczej tego też nie zmieni. Model Delta MY2014 wejdzie do sprzedaży w styczniu w 2014 roku, w 4 wersjach wyposażeniowych - Steel, Silver, Gold oraz S by Monodesign (edycja specjalna).
Wraz z wejściem na rynek, samochód wobec aktualnego modelu wzbogacony zostanie o kilka wyróżniających elementów. Model między innymi otrzyma boczne spoilery oraz zderzaki wykonane w kolorze nadwozia, jak też nowe chromowane rury wydechowe. Wnętrze samochodu także uległo modyfikacji. Pojawiły się miedzy innymi wstawki wykonane z czarnego, błyszczącego materiału oraz dla kontrastu matowe przy kierownicy i w zestawie wskaźników.Nie zmieniona pozostała koncepcja stworzenia samochodu flagowego już w segmencie C. Także nadal można spodziewać się po nowej Lancii najwyższej dawki luksusu w zaledwie 4.5m nadwoziu. Na wysoki poziom komfortu składa się między innymi możliwość przesuwania tylnej kanapy, co stanowi ewenement w hatchbackach segmentu C. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, w łatwy sposób można zwiększyć pojemność bagażnika z 380l do 465l.Pod maską Lancii Delty znajdą się oczywiście najnowsze jednostki napędowe Fiata. Do wyboru będzie pomiędzy 3 silnikami.

SilnikMocPaliwoSkrzynia biegów
1.6 Multijet105 KMBenzyna6-biegów manualna
1.6 Multijet105 KMDiesel6-biegów manualna
1.6 Multijet120 KMDiesel6-biegów manualna
1.4 Turbojet120 KMBenzyna+LPG6-biegów manualna
Lancia Delta MY 2014, dostępna będzie w sumie z 19 kolorami nadwozia, z czego 9 to dwutonowe. Dla urozmaicenia i dostosowania do swoich preferencji, będzie można ponadto wybrać pomiędzy 16, 17 i 18-calowymi felgami. Także w ramach wsparcia kierowcy nowy włoski pojazd będzie miał sporo do zaoferowania. Na przykład funkcję Magic Parking wskaże kierowcy, gdzie zmieści się pojazd, aby móc go zaparkować; czy też ulepszoną wersję ESP, która zapewni przyczepność samochodu nawet podczas ryzykownych manewrów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-10-02 21:35:48
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Lancia-Delta-z-mysla-o-2014-roku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt