Volkswagen T-Roc z wysoką wartością rezydualną

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen T-Roc z wysoką wartością rezydualną
Prognozy firmy Eurotax mówią że najnowszy i najmniejszy SUV w ofercie niemieckiego producenta Volkswagen, będzie trzymać swoją cenę przez lata. Samochód sprzedawany jest na rynku dopiero od kilku miesięcy, a już zaczyna nabierać status bestsellera w ofercie niemieckiego producenta. Auto może pochwalić się nie tylko bardzo zaawansowanymi systemami na pokładzie, ale także przestronnym wnętrzem jak na tą klasę oraz bardzo nowoczesny design. Wszystkie te warunki mają duży wpływ na przyszłą cenę odsprzedaży samochodu, która w przypadku okresu czterech latach eksploatacji i przejechanych 60 000 km ma wynosi aż 62,2% wartości początkowej pojazdu. Prognoza dotyczy modelu z silnikiem benzynowym 1.0 TSI o mocy 115 KM. Wysoka cena odkupu ma nie tylko dużą zaletę podczas sprzedaży auta przez pierwszego właściciela. Dzięki wysokiej wartości odkupu nowoczesne formy finansowanie takie jak długoterminowe użytkowanie samochodu, gdzie zwraca się auto do dealera są dzięki temu tańsze. Tak też Volkswagen T-Roc, którego cena początkowa wynosi 78 390 zł, można mieć już w cenie od 579 zł miesięcznie przez okres czterech lat.


Ranking pierwszych pięciu samochodów tego segmentu prezentuje się następująco:
Volkswagen T-Roc 1.0 TSI 115 KM, 62,2%
Kia Stonic L 1.0 T-GDI 120 KM, 61,6%
Toyota C-HR Active 1.2 T 116 KM, 59,0%
Hyundai Kona Premiere Comfort 1.0 T-GDI 120 KM, 58,4%
Opel Mokka X Essentia S&S 1.6 115 KM, 56,3%
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-23 14:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-T-Roc-z-wysoka-wartoscia-rezydualna

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt